روش ها

روش ها

نسخه های کاربردی و کوتاه

محل لوگو

نظرسنجی سایت

به نظر شما تولید محتوا در کدام حوزه بهتر است؟

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 979
  • بازدید دیروز : 142
  • بازدید کل : 262668

روشی برای فراموشی خشم و ناامیدی


روشی برای فراموشی خشم و ناامیدی

حواس خود را طوری پرورش دهید که با همه ی انسان ها و با خدا در ارتباط باشید. این حالت سبب می شود تا از هر گونه ناسازگاری و کشمکش دور بمانید. هیچ انسانی را دشمن خود نپندارید و هیچ کس را مانع رسیدن به تکامل خویش ندانید. آگاهی از این که ما نیز بخشی از وجود دیگر انسان ها هستیم سبب می شود تا خشم و ناامیدی خود را به دست فراموشی بسپاریم و دیگران را نیز در پیدا کردن راه حلی برای مشکل خود، سهیم و شریک بدانیم.

بدانید با انسان هایی که ارتباط دارید همیشه آماده و در دسترس هستند تا به شما کمک کنند شغلی مناسب بیابید، معمای بسیار دشواری را حل کنید، روی پای خود بایستید و مشکلات مالی خویش را سامان دهید. هر انسانی به جای اینکه رقیب شما باشد، هم وطن شماست. این است آن آگاهی معنوی که لازم است تمرین و تجربه کنید.

ارتباط داشتن به معنای واقعی یعنی در زندگی خود این فرصت را دارید تا از عشقی که شما را احاطه کرده است و شما را به هر کس و هر چیزی متصل می کند بخواهید تا هم اکنون نیز شما را به مسیر درست هدایت کند. به این ترتیب تصورات منفی خویش را رها می کنید و هر کس و هر چیزی را همچون یاری دهنده ای که عاشق شماست، می بینید. دقیقا در همین لحظات، شخصی مناسب از راه می رسد و یا واقعه ای که باید به وقوع بپیوندد و به شما کمک می کند.

این جمله تأکیدی بسیار مثمر ثمر است: « چیزی را که جدا از من باشد نمی بینم، نمی شنوم و نمی شناسم..

  انتشار : ۱۸ آذر ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 149

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

نسخه های کاربردی و کوتاه

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما