روش ها

روش ها

بر اساس آموزه های عرفانی

محل لوگو

روش های موفقیت از نگاه ایلان ماسک


روش های موفقیت از نگاه ایلان ماسک

ایلان ماسک(Elon Musk) یک کارآفرین آمریکایی، مبتکر و سرمایه گذار است و بیشتر به خاطر نقشش به عنوان مدیر ارشد اجرایی شرکت تسلا موتورز، سازنده ماشین های الکترونیکی و به عنوان یکی از بنیانگذاران سیستم انتقال پول آنلاین یعنی پی پال، و برنامه فضایی تجاری اسپیس ایکس(SpaceX) معروف است.

ایلان ماسک اگر چه در زمره صد فرد ثروتمند جهان است، اما او را به ندرت به عنوان یک سرمایه دار و حتی سرمایه گذار می‌شناسند.

شهرت ایلان ماسک به خاطر اندیشه پیشرو او در زمینه تکنولوژی و تلاش برای توسعه تکنولوژی است.

ایلان ماسک ترکیبی از یک مخترع و سازنده است، همچون ترکیب بنجامین فراکلین و استیو جابز آن هم از نوع قدرتمندش.

ایلان ماسک: ایده ها وقتی اجرا شوند خوب هستند

ایده هایی که خوب اجرا نشوند، در ایده باقی می مانند؛ ایده ای که بسیار خوب اجرا شود می تواند به یک کسب و کار بزرگ و فوق العاده تبدیل گردد. رهبران امروزی باید هم ابتکار عمل داشته باشند و هم خوب اجرا کنند.

ایلان ماسک : بدانید چگونه باید استقامت کنید

وی و رهبران بزرگ دنیا می دانند که شکست نوعی بازخورد است. ماسک بعد از شکست های پی در پی پروژه را ترک نکرد، در عوض از شکست هایش درس گرفت و اصلاحاتی را انجام داد تا این که راکت فالکون وی اولین موفقیتش را در سال 2010 تجربه کرد.

ماسک با داشتن سرمایه افسانه ای، اهل ولخرجی‌های بی‌حساب و کتاب نیست

در سال ۲۰۱۵ میلادی او پس از ۱۲ سال، ۲ هفته به مرخصی رفت. گفته می‌شود ایلان ماسک حدود ۸۰ تا ۹۰ ساعت در هفته کار می‌کند.

مرد زندگی خانوادگی و اهل تفریح

وی با تمامی مشغله هایش ، برای ۵ فرزند خود وقت کافی می‌گذارد. او می‌گوید من یک پدر نمونه هستم. نیمی از هفته بچه‌ها پیش من هستند و هر وقت بیرون از شهر می‌روم آنها را نیز با خود می‌برم.

این ابر سرمایه دار در انتهای هر روز، از سرگرمی‌های معمولی مانند گوش کردن به موسیقی، بازی‌های رایانه ای و مطالعه کتاب لذت می‌برد. زندگی ماسک کاملا معمولی است او وقتش را با فرزندان و دوستانش سپری می‌کند و گاهی توئیت‌های خنده‌دار نیز می‌نوسید. اما بیشتر زمان زندگی این کارآفرین و مخترع به کار کردن سپری می‌شود.

 

  انتشار : ۲۵ دی ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 212

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

نسخه های کاربردی و کوتاه

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما